Loading color scheme

Zabieg tradycyjny skóry twarzy

Pielęgnacja każdego typu skóry z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków - Źródła Urody Instytutu Guinot. Specjalnie i indywidualnie dobrane preparaty pozwalają utrzymywać skórę w doskonałej kondycji.

Skóra twarzy Twoją wizytówką

Jeśli chcesz prezentować się nienagannie w każdej sytuacji, zawsze wyglądać młodo, zdrowo i promiennie powinieneś zacząć od odpowiedniej pielęgnacji ciała poczynając od skóry twarzy. To, jak wygląda Twoja cera może mieć wpływ na pierwsze wrażenie, jakie wywierasz. Dlatego warto zwrócić uwagę na jej odpowiednie oczyszczenie, odżywienie i wygładzenie - na przykład poprzez korzystanie z ze starannie skonstruowanych zabiegów. Możesz pozbyć się niedoskonałości i zmarszczek korzystając z wiedzy profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii, jacy są do Twojej dyspozycji w naszym salonie urody MONLIFE w Lublinie. Spełniamy tutaj najwyższe standardy dbając o Twój piękny wygląd!

Praca na kosmetykach marki Guinot

Chcąc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i natychmiastowe, zachwycające efekty pracujemy na sprawdzonych przez nas kosmetykach francuskiej marki Guinot. Są to profesjonalne preparaty pochodzące od Źródła Urody Intytutu Guinot o starannie przygotowanych, absolutnie wyjątkowych recepturach. Korzystamy z masek, kremów nawilżających czy serum odmładzających dopasowanych indywidualnie do potrzeb skóry klienta. Pośród wielu propozycji usług dostępnych w ofercie znajdziesz również tradycyjny zabieg na skórę twarzy. Świetnie sprawdzi się osobom, którym zależy na zapewnieniu cerze podstawowej pielęgnacji w klasycznej formie dla utrzymania skóry w doskonałej kondycji.

Czego możesz spodziewać się podczas tradycyjnego zabiegu skóry twarzy?

Możesz zdecydować się na wybór tradycyjnego zabiegu bez względu na rodzaj skóry, jaki masz. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu określimy Twój typ i perfekcyjnie dobierzemy do niego odpowiednie kosmetyki. W jego skład wchodzi oczyszczanie skóry dla usunięcia niedoskonałości, odżywienie jej dzięki bogatym preparatom Guinot oraz zapewnienie jej nawilżenia, aby zapobiegać powstawaniu zmarszczek. Czas trwania naszego tradycyjnego zabiegu to 60min – w tym czasie będziesz mogła się zrelaksować, a my w pełni zadbamy o Twój wspaniały wygląd.

Cena: 195 zł
Czas trwania: 60 min.