Loading color scheme

Pedicure klasyczny

Zadbane stopy są dla wielu z nas podstawą dobrego samopoczucia. Warto pamiętać, że zabieg pedicure należy wykonywać także ze względu na czynniki higieniczny oraz zdrowotny.
Zabiegi pedicure wykonujemy profesjonalną frezarką, metodą nieinwazyjną- nie wycinamy zrogowaciałego naskórka, ponieważ powoduje to nadmierne i wzmożone narastanie skóry, co przyczynia się do powstawania zrogowaceń! Kapturki ścierne używane podczas zabiegu są jednorazowe, a ich gradacja dostosowana do potrzeb skóry.
W specjalnej kąpieli zmiękczamy naskórek stopy przez około 10 minut. Osuszamy stopy jednorazową serwetą fizelinową. Na zrogowaciały naskórek nanosimy silnie zmiękczający płyn. Po chwili zmiękczony naskórek usuwamy za pomocą frezarki, wygładzamy skórę. Nanosimy ziarnisty, odświeżający peeling i wykonujemy masaż stóp. Zmywamy pozostałości, osuszamy stopy.
Skracamy paznokcie, usuwamy skórki, nadajemy paznokciom odpowiedni kształt zapobiegający wrastaniu. Wyrównujemy płytkę, usuwamy pozostałości naskórka oraz polerujemy paznokcie przy pomocy frezarki – delikatnego frezu z piaskowca.
Nakładamy regeneracyjną oliwkę na paznokcie i wał paznokciowy, a w stopy wmasowujemy profesjonalnym krem – Longue Vie Pieds.

Czas trwania zabiegu: 60-75 minut
Cena: 140 zł

Pedicure klasyczny powinno się wykonywać raz w miesiącu
Pedicure klasyczny można rozszerzyć o klasyczne malowanie paznokci lub malowanie hybrydowe CND Shellac.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo stosujemy zgodny ze światowymi standardami system dezynfekcji narzędzi, maszyn i powierzchni. Posiadamy w naszym Studio własny Autoklav, który obsługuje tylko i wyłącznie narzędzia z naszego gabinetu. Dwa razy w ciągu roku, zgodnie z wymogami Sanepidu, są przeprowadzane testy kontrolne na jego sterylność. Dla nas najważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo!