Loading color scheme

Manicure klasyczny za pomocą frezarki

Podstawowy zabieg pielęgnacji dłoni, poprawiający wygląd płytki paznokcia.
Zabieg zaczynamy od zmiękczenia skórek wokół paznokcia za pomocą specjalnego płynu. Następnie odsuwamy je delikatne i ewentualnie wycinamy cążkami. Nadajemy kształt płytce paznokciowej pilnikiem papierowym. Wyrównujemy nierówności, usuwamy pozostałości nachodzącego na płytkę naskórka oraz polerujemy powierzchnię paznokci za pomocą profesjonalnej frezarki. Do zabiegu manicure używamy delikatnego frezu z piaskowca, nienaruszającego wierzchniej warstwy  paznokcia.
Na paznokcie oraz wał paznokciowy nanosimy regenerującą oliwkę. Nawilżamy skórę dłoni profesjonalny kremem – Longue Vie Mains.

Czas trwania zabiegu: 30 minut
Manicure klasyczny powinno wykonywać się co dwa tygodnie.
Cena: 70 zł

Co warto wiedzieć,  FAQ stylizacji paznokci:

Zabiegi przy użyciu frezarki pozwalają na perfekcyjne wykończenie i obrobienie płytki paznokcia. W miejsca, gdzie nie dotrą narzędzia czy bloki polerskie – bez problemu poradzi sobie precyzyjny frez, który pozwala na wygładzenie oraz usunięcie narastających na paznokciu skórek. Frezarka daje wiele możliwości, także jeżeli chodzi o usuwanie zrogowaciałego naskórka na stopach. Usuwany w ten sposób naskórek nie odrasta tak szybko jak przy wycinaniu go za pomocą innych metod, nie tworzą się w tym miejscu zgrubienia czy zrogowacenia.