Loading color scheme

Manicure hybrydowy CND Shellac

Jest to propozycja dla osób, które chcą cieszyć się głębokim kolorem i wysokim połyskiem przez 14 dni! Aplikacja lakieru hybrydowego trwa tyle samo, co malowanie klasycznym lakierem, efekt jest równie naturalny. Poprzez tę metodę możemy wzmocnić swoje paznokcie, ponieważ lakier hybrydowy jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz rozdwajanie czy łamanie paznokci. Nie musimy już wybierać metody akrylowej/żelowej, żeby cieszyć się długotrwałym efektem stylizacji.
Do wykonania tego typu zabiegu używamy tylko oryginalnych produktów marki CND – wiodącej na rynku marki specjalizującej się w stylizacji paznokci, która opatentowała metodę hybrydową. Zabieg wykonuje się przy użyciu lampy UV.
Po wykonaniu manicure klasycznego odtłuszczamy płytkę paznokcia, aby zwiększyć przyczepność nakładanych produktów. Następnie nakładamy bazę, którą utwardzamy w lampie UV 10 sekund. Kolejne dwie warstwy – kolorowego lakieru utwardzamy kolejno po 2 minuty w lampie. Na zakończenie tej procedury nakładamy przezroczysty top coat, który również utwardzamy przez 2 minuty. Przemywamy paznokcie alkoholem izopropylowym, usuwając tym samym lepką warstwę dyspersyjną. Wmasowujemy w paznokcie oliwkę regenerującą oraz nawilżamy skórę dłoni specjalistycznym kremem.

Czas trwania: 60 min
Cena: 90 zł

WAŻNE: Lakier hybrydowy po utwardzeniu ostatniej warstwy (top coatu) jest zupełnie suchy, więc nie trzeba obawiać się popsucia stylizacji. Nie musimy więc czekać nawet minuty po zakończeniu zabiegu!
Po dwóch tygodniach hybrydę należy usunąć - bezpieczną i nieinwazyjną metodą w naszym salonie. Samodzielne zdejmowanie lakieru hybrydowego może spowodować zniszczenie płytki paznokciowej.

Co warto wiedzieć,  FAQ stylizacji paznokci:

Manicure hybrydowy to bezpieczna i naturalna metoda stylizacji paznokci. Często słyszy się, że hybryda niszczy paznokcie. Jednakże w wielu przypadkach jest zupełnie odwrotnie. Niektóre typy paznokci – te o tłustej płytce, bądź bardzo cienkie, słabe, rozdwojone – faktycznie nie reagują najlepiej na stylizację hybrydową. Jednak w większości przypadków ta metoda jest korzystna dla stanu paznokci, ponieważ chroni je przed urazami mechanicznymi, nie posiada szkodliwego formaldehydu, daje możliwość zapuszczenia paznokci. Ponadto paznokcie po zakończeniu stylizacji są od razu suche, nie ma obawy o odciśnięcie paznokci, zepsucie stylizacji. Usunięcie hybrydy jest szybkie i bezingerencyjne w płytkę paznokcia. W naszym Salonie nie stosujemy metod związanych ze zdrapywaniem, spiłowywaniem czy też zrywaniem hybrydy, co zazwyczaj kończy się naruszeniem warstw paznokcia oraz bólem. Rozpuszczamy ją w specjalnym płynie, a następnie usuwami pozostałości kopytkiem.