Loading color scheme

Zabiegi

Zapraszamy do poznania pełnej listy zabiegów dostępnych w Studiu Kosmetyki MONLIFE w Lublinie. Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało dla kobiet i mężczyzn. Pielęgnacja skóry dostosowana jest do indywidualnych potrzeb typu cery oraz do oczekiwań klientów. Obok procedur skoncentrowanych na potrzebach cery oferujemy także zabiegi z grupy SPA & wellness, takie jak masaże i relaks dla całego ciała.

Zadbane ciało naszym klientom zagwarantuje wyszczuplanie – polecamy bezinwazyjne modelowanie sylwetki (Slim Logic, Techni SPA, Techni Minceur i inne). Pozwolą one na zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie skóry oraz zmniejszenie obwodów ciała o kilka dodatkowych centymetrów.

W naszej ofercie dostępna jest także stylizacja paznokci, dla pań, które zawsze chcą mieć piękne i zadbane dłonie. Przygotowaliśmy również ofertę dedykowaną specjalnie dla mężczyzn. Panowie znajdą w niej m.in. nawilżanie i ukojenie dla cery podrażnionej codziennym goleniem, oczyszczanie, regenerację oraz odmładzającą mikrodermabrazję.