Loading color scheme

Od 20 lat współpracujemy z Guinot tworząc indywidualne programy pielęgnacyjne dla każdego typu skóry. Dzięki szerokiej gamie unikalnych metod pielęgnacyjnych dobieramy ekskluzywne i innowacyjne metody pielęgnacji, które zapewnią Twojej skórze spektakularne efekty.

Detoxygene

 

Zabieg dotleniające-detoksykujący

Jak bardzo zanieczyszczenie środowiska, niewłaściwie zbilansowana dieta, stres, brak snu, szkodliwe światło niebieskie wpływają na wygląd i kondycję naszej skóry? Wiele osób uważa , że te problemy dotyczą tylko mieszkańców dużych miast. Ale to nieprawda. Dotyczy to każdego z nas, każdego dnia, na każdym kroku.
Dlatego coraz częściej dotyka nas problem szarej, matowej, zmęczonej skóry o nierównej strukturze , przeszkadzają nam zmarszczki i drobne linie. Z wiekiem te problemy się nasilają .

Właśnie dlatego Guinot wprowadziło nowy zabieg Détoxygène - to 60-minutowy program na twarz , szyję i dekolt , przeznaczony do detoksykacji zanieczyszczeń ze skóry. Détoxygène łączy eksfoliację, maskę detoksykującą i masaż dotleniający w celu przywrócenia bariery ochronnej skóry, tworząc promienny blask i odmłodzenie .

Sekrety zabiegu:

W trzech prostych krokach zabieg usuwa martwe komórki skóry w celu jej wygładzenia , eliminuje zanieczyszczenia aby przywrócić blask i ponownie natlenia skórę w celu ochrony przed stresorami środowiskowymi.
1. DÉTOXYGÈNE Exfoliation - dzięki ekstraktowi z papai i celulozie następuje mechaniczne i enzymatyczne złuszczanie naskórka. Efektem jest usunięcie martwych komórek skóry zawierających cząsteczki zanieczyszczeń, wygładzając i uszlachetniając teksturę skóry.
2. DÉTOXYGÈNE Detoxifying Mask - niezwykła maska detoksykacyjna , która działa jak „magnes zanieczyszczeń”, zbierając i usuwając cząsteczki zanieczyszczeń w celu detoksykacji skóry. Substancja chemiczna znana jako EDTA tworzy chelat z metalami, umożliwiając ich usuwanie. Maska z zielonej glinki pochłania te toksyny i usuwa zanieczyszczenia.
3. DÉTOXYGÈNE Reoxygenating Massage - masaż dotlenia skórę za pomocą technik manualnych, które pobudzają mikrokrążenie skóry , a także dzięki zawartości aktywnych składników w serum do masażu. -Actinergie (ekstrakt kukurydziany) zwiększa pobieranie tlenu przez komórki, stymulując w ten sposób metabolizm komórkowa ATP (składnik aktywny pochodzenia biotechnologicznego) zapewnia komórkom energię, której potrzebują do prawidłowego funkcjonowania. -Purisoft (ekstrakt z nasion Moringa) tworzy barierę detoksykującą, która chroni skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń. Pomaga również usuwać szkodliwe mikrocząstki i zapobiegać ich przywieraniu do skóry -Dermalina (ekstrakt z alg Laminaria) nawilża skórę i hamuje nadwrażliwość skóry

W ciągu zaledwie 1 godziny zabieg Détoxygène ponownie natlenia skórę, usuwając toksyny i zanieczyszczenia. Natychmiast po zabiegu skóra jest promienna, rozświetlona. Zmarszczki są spłycone .
Po jednym zabiegu
- Poziom nawilżenia wzrasta o 66,6%
- Poziom zanieczyszczeń spada o 82,7%
- Poziom szorstkości skóry spada o 43,1%

Polecany jako zabieg jednorazowy, bankietowy lub w serii 3 zabiegów. Doskonałe rezultaty otrzymuje się w połączeniu z innymi zabiegami, gdy Detoxygene jest zabiegiem początkowym przygotowującym poprzez odtoksycznienie do innych programów
Cena: 300 zł 

Czas zabiegu: 75 minut