Loading color scheme

O nas - Studio Kosmetyki "Monlife"

Serdecznie witamy na stronie Studia Kosmetyki „MONLIFE”. Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do naszego Studia, które od stycznia 1997 r. mieści się w Lublinie, przy ul. Szmaragdowej 24 A. Jesteśmy autoryzowanym salonem INSTYTUTU GUINOT, dzięki czemu oferujemy zabiegi kosmetyczne, spełniające najwyższe światowe standardy w pielęgnacji skóry. W naszej ofercie znajdują się również zabiegi mezoterapii mikroigłowej Nano Turbo Roller oraz peelingi medyczne marki Mediderma, której jesteśmy przedstawicielem.
Na powierzchni ponad 80 m2 oferujemy Państwu 2 przestronne, zapewniające prywatność kabiny kosmetyczne, studio pielęgnacji i stylizacji paznokci, oraz recepcję. Nasza wyspecjalizowana i profesjonalna kadra, która swoją wiedzę ciągle pogłębia na szkoleniach, pokazach, kongresach pozwala na perfekcyjną diagnozę skóry i zaproponowanie Państwu odpowiedniej, indywidualnie dobranej do potrzeb skóry pielęgnacji. Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem a najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów.

Pragniemy sprawić, aby czas spędzony u nas był dla Państwa niepowtarzalnym doznaniem, chwilą relaksu, czasem poruszenia najczulszych zmysłów, oddechem od codzienności. W Studiu, a także w naszym sklepie internetowym Monlife prowadzimy sprzedaż detaliczną kosmetyków Guinot oraz Sesderma dzięki czemu mogą Państwo, poprzez ich stosowanie w domu, przedłużyć efekty zabiegu zapewniając skórze całodobowy komfort.