Loading color scheme

TechniSPA® Advanced Program Wyszczuplający ANTI-CELLULIT

TechniSPA® Advanced, redukcja tkanki tłuszczowej, uda, talia, biodra, pośladki, niszczy cellulit

 Wyszczuplanie jest wyraźnie główną troską kobiet jeśli chodzi o pielęgnację ciała. Kobiety nieustannie martwią się o swoją figurę i chcą dobrze wyglądać chociażby po to, aby czuć się lepiej we własnej skórze, czy dobrze wyglądać w najmodniejszych ubraniach lub po prostu wyglądać lepiej dla innych.Kobiece ciała są genetycznie zaprogramowane do magazynowania tłuszczu. Specyficzny morfotyp kobiecej sylwetki to umiejscowienie tkanki tłuszczowej w dolnej części ciała, na krytycznych obszarach takich jak: biodra, pośladki, uda. Kiedy tłuszcz nie jest w wystarczającym stopniu wykorzystany i spalony, gromadzi się w nadmiarze w adipocytach, zaburzając kształt sylwetki, a towarzyszący mu cellulit pogarsza wygląd skóry. Najczęściej, cellulitowi towarzyszą inne defekty skóry: utrata elastyczności, napięcia, lokalne otłuszczenia, obrzęki. Biorąc pod uwagę mnogość czynników sprzyjających powstawaniu cellulitu oraz złożony charakter zmian, najskuteczniejszą terapią jest umiejętne, logiczne połączenie kilku metod w kierunku usprawnienia mikrokrążenia i drenażu, ograniczenia syntezy tłuszczów i przyspieszenia procesów lipolizy, wzmocnienia struktury tkanki, poprawy wyglądu skóry, a także komfortu klienta. 

Czy wiecie , że 70% KOBIET PRÓBUJE NIEUSTANNIE ZRZUCIĆ SWOJĄ WAGĘ, a PONAD 90% KOBIET PRZYZNAJE, ŻE MA CELLULIT!

Zabiegi

TechniSPA® Advanced System program wyszczuplajacy

Zabieg opracowany dla wymagających klientów, których celem jest szybka redukcja cellulitu i centymetrów w obwodzie ciała, szczególnie dokuczliwe problemy, np. zastała tkanka tłuszczowa i zaawansowane stadia cellulitu.

OBSZAR: uda, talia, biodra, pośladki

W zabiegu wykorzystuje się najnowsze osiągnięcie Guinot-
TechniSPA® Advanced System. Jest to -ULTRA-NOWOCZESNE URZĄDZENIE, BEZINWAZYJNE, KOMFORTOWE DLA KLIENTA, OPARTE NA TRZECH NIEZWYKLE SKUTECZNYCH TECHNOLOGIACH, ZAPEWNIAJĄCYCH POTRÓJNE DZIAŁANIE WYSZCZUPLAJĄCE. Innowacyjna głowica do masażu, która gwarantuje wielokierunkowe symultaniczne działania w jednym ruchu.

Działanie 1
PODWÓJNA DERMO LIPO-ASPIRACJA ruch podwójnego ugniatania i rolowaniaTechnika masażu mechanicznego z podciśnieniem, która pomaga w rozbiciu i eliminacji opornego, zaawansowanego cellulitu. W metodzie TechniSPA® marki Guinot głowica masująca stosuje unikalny kąt rotacji podczas zasysania skóry i mobilizuje dwie fałdy skórne, wykonując ruch "podwójnego ugniatania i rolowania". Podwójna aspiracja fizycznie aktywuje cellulit, rozbijając zwłókniałą tkankę tłuszczową jak również płaszcz śluzowy adipocytów (membranę otaczającą komórki tłuszczowe), ułatwiając rozpad i eliminację komórek tłuszczowych. Podwójna aspiracja niezwykle skutecznie aktywuje mikrokrążenie, usprawniając drenaż wody i toksyn z tkanek.TechniSPA® Advanced System poprawia, wygładza, drenuje i modeluje ciało. Metoda dwukrotnie bardziej efektywna niż klasyczna technika ugniatania i rolowania - rezultaty widoczne są już od pierwszego zabiegu.

Działanie 2
PODWÓJNA JONIZACJA absorpcja aktywnych składnikówPodwójna jonizacja zapewnia maksymalną absorpcję aktywnych składników z profesjonalnych serum, dzięki czemu potęguje skuteczność zabiegu. TechniSPA® Advanced System jest stosowany w połączeniu ze specyficznymi aktywatorami wyszczuplania, tzw.actiserum, które zawierają wysoce skoncentrowane aktywne składniki aby zmaksymalizować skuteczność zabiegów TechniSPA®. Głowica do masażu jest specjalnie opracowana dla unikalnego procesu podwójnej jonizacji, zapewniającego wnikanie zarówno dodatnio jak i ujemnie zjonizowanych aktywnych składników produktów nakładanych podczas zabiegów.

Działanie 3
ROZPRASZANIE CIEPŁA Guinot podnosi temperaturęZastosowanie efektów termicznych przynosi ulgę w napięciach mięśni i wprowadza komfort samopoczucia. Głowica do masażu TechniSPA® Advanced System wykorzystuje ekskluzywny proces zaprogramowanego i regulowanego rozpraszania ciepła, zapewniając komfort i doskonałe samopoczucie klientów podczas kompleksowych działań wyszczuplających. Uczucie jak w zabiegu „Gorące kamienie” – moment czystej przyjemności i błogostanu!Dyfuzja ciepła to także usprawnienie mikrocyrkulacji i drenażu tkanki, przyspieszenie jej metabolizmu, pobudzenie syntezy kolagenu dla efektu gładkiej, jędrnej, sprężystej i dobrze napiętej skóry.

CZAS ZABIEGU:
20 min- 60 min

Cena:
Całe ciało - 250 zł w serii 220 zł
Uda, pośladki, brzuch - 200 zł, w serii 175 zł
Uda lub brzuch – 120 zł w serii 95 zł